W co wyposażyć firmową kuchnię i łazienkę?
Biznes

W co wyposażyć firmową kuchnię i łazienkę?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Przestrzeń wspólna w biurze powinna być przyjazna dla wszystkich pracowników i dostosowana do ich potrzeb. Wystrój takich miejsc ma wpływ na samopoczucie przebywających w firmie osób oraz na atmosferę, jaka panuje podczas przerw. Dzięki odpowiednio wyposażonej kuchni i łazience pracowniczej, biuro może stać się naprawdę komfortowym miejscem, które z czystym sumieniem można nazwać drugim domem. Sprawdź, jakich sprzętów i mebli nie powinno zabraknąć w firmowej kuchni i łazience.  

Kuchnia ze stołówką pracowniczą   

W firmowej kuchni powinno przede wszystkim wystarczyć miejsca i sprzętu dla wszystkich pracowników. Jej wielkość oraz ilość wyposażenia powinny być odpowiednio dostosowane do wielkości firmy oraz do liczby zatrudnionych w niej osób. W kuchni nie może zabraknąć płyty grzewczej i kuchenek mikrofalowych do podgrzania posiłków. Potrzebna jest również co najmniej jedna lodówka, by każdy, kto ma na to ochotę, mógł przechować w niej swój lunch na dany dzień lub schłodzić napój. Obowiązkowy jest ekspres do kawy, która przyda się nie tylko z rana. Woda do biura w odpowiednim dozowniku to ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli zapewnić pracownikom dostęp do napojów, a do tego zmniejszyć ilość zużywanego plastiku.  

Estetycznie urządzona kuchnia i stołówka dla pracowników to doskonałe miejsce do spędzania czasu wolnego w pracy. Poza stołami i krzesłami, w takiej jadalni może znaleźć się także wyspa, przy której, jak przy barze, staną hokery, a także strefa relaksu z leżakami, pufami czy po prostu wygodnymi kanapami. Biuro nie jest wyłącznie miejscem pracy, lecz także przestrzenią do spotkań ze współpracownikami oraz “drugim domem”, w którym większość osób spędza minimum osiem godzin w ciągu doby. Taki budynek nie może być chłodny i nijaki. Przyjemna i ciepła atmosfera, jaką może stworzyć odpowiedni wystrój, sprawia, że dużo przyjemniej przychodzi się do pracy, nawet w poniedziałek!  

Łazienka w biurze  

Czysta i dobrze wyposażona łazienka powinna być absolutnym standardem w każdym biurze. Już dawno minęły czasy, kiedy pracownicy musieli tolerować cieknące krany, chyboczące się sedesy i wątpliwe warunki higieniczne w przestrzeni biurowej. Podstawowym wyposażeniem każdej łazienki są oczywiście sanitariaty, których wybór powinien być podyktowany przede wszystkim funkcjonalnością. Nowoczesny design umywalek i sedesów często ułatwia utrzymanie ich oraz przestrzeni dookoła w czystości, dzięki czemu warunki panujące w łazience są dużo bardziej higieniczne. Nie zawsze koniecznym, choć przydatnym w sytuacjach kryzysowych sprzętem w łazience, jest prysznic. Jeśli warunki na to pozwalają, za osobnymi drzwiami w łazience firmowej może znaleźć się jedna lub dwie kabiny prysznicowe. 

Wymogiem sanitarnym oraz standardem w każdym szanującym się biurze, jest oczywiście stała dostępność mydła i papieru toaletowego, który kupisz na https://grupa-abc.com.pl/Papiery-toaletowe-c12. Nie są to drogie środki, a zapewniają komfort podczas korzystania z toalety. Miłym gestem i przydatnym dodatkiem w łazience w biurze, będą koszyczki ratunkowe, w których znajdą się najpotrzebniejsze rzeczy – guma do żucia, dezodorant w aerozolu, krem do rąk, zestaw do szycia, sztyft do usuwania plam czy produkty menstruacyjne. Dzięki takiemu koszykowi pracownicy będą mogli uratować się z wielu niezręcznych sytuacji, jakie mogą mieć miejsce nawet na samym początku dnia pracy.  

Zdjęcie główne: pexels.com/Anna Shvets

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zegarek dla pana młodego – jaki wybrać?
Zegarek dla pana młodego – jaki wybrać?
Chcesz zrobić panu młodemu wyjątkowy prezent? Kup mu zegarek. Oczywiście nie jest to takie proste, ale na szczęście podpowiemy Ci, na co powinieneś postawić.
Jak wybrać odpowiedni laptop poleasingowy?
Jak wybrać odpowiedni laptop poleasingowy?
Wybór odpowiedniego laptopa poleasingowego może być świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i otrzymanie wysokiej jakości sprzętu.
Jak zdobyć patent żeglarski?
Jak zdobyć patent żeglarski?
Chcesz samodzielnie żeglować? W takim razie przyda Ci się patent żeglarski. Nie wiesz, jak go zdobyć? Nie jest to takie trudne!
Ostatnie wpisy