Samsung Galaxy A: Niesamowite wrażenia mobilne dla wszystkich użytkowników!
Lifestyle

Samsung Galaxy A: Niesamowite wrażenia mobilne dla wszystkich użytkowników!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Seria smartfonów Samsung Galaxy A dostarcza kompletny pakiet najnowszych innowacji Galaxy, oferując rewelacyjne wrażenia mobilne z technologią 5G włącznie w doskonałej cenie. Zasilana zupełnie nowym procesorem, w połączeniu z charakterystycznym aparatem Galaxy ze sztuczną inteligencją, rozległym i płynnym wyświetlaczem oraz nawet dwudniową żywotnością baterii, nowa seria Galaxy A zapewni niesamowite doznania każdemu użytkownikowi.

Zaawansowane Samsung Galaxy A53 5G i A33 5G

Nowe modele z serii Galaxy A z 5G oferują świetną łączność ze światem, bardzo dobry zasięg w każdych warunkach, wysoki poziom zabezpieczeń, stylową i smukłą konstrukcję i zaawansowane połączone doświadczenia z codziennej eksploatacji. Ponadto oba urządzenia obsługują ciągłe aktualizacje One UI i systemu operacyjnego Android oraz aktualizacje zabezpieczeń, aby zapewnić, że wrażenia mobilne użytkowników są zawsze niesamowite[1].

Niesamowite zdjęcia w każdej sytuacji z serią Samsung Galaxy A!

Niezależnie od tego, czy tworzysz treści, czy dzielisz się nimi ze znajomymi, Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferują zaawansowane wrażenia z aparatu na wyższym poziomie. Oba urządzenia są wyposażone w mnóstwo potężnych i zabawnych funkcji z serii Galaxy S. System czterech kamer w Galaxy A53 5G jest wyposażony w 64-megapikselową kamerę OIS z technologią VDIS, która za każdym razem robi ostre i stabilne zdjęcia. Tymczasem przedni aparat o wysokiej rozdzielczości 32 MP zapewnia wspaniałe selfie i wyraźny obraz podczas rozmów wideo.

Dzięki zupełnie nowemu procesorowi 5 nm, innowacyjna kamera z nowej serii Galaxy A ze sztuczną inteligencją sprawia, że ​​każdy obraz wygląda dobrze— nawet przy słabym oświetleniu. Ulepszony tryb nocny automatycznie syntetyzuje do 12 obrazów jednocześnie, dzięki czemu zdjęcia nocne są jasne i mają mniej szumów. Podczas nagrywania wideo w słabym oświetleniu liczba klatek na sekundę w serii Galaxy A jest automatycznie dostosowywana, aby tworzyć jasne, wyraźne filmy. Mało?

Ulepszony tryb portretowy dokładniej rejestruje głębię i kontury obiektów dzięki dwóm aparatom i zaawansowanej sztucznej inteligencji. Dodatkowo Photo Remaster tchnie nowe życie w stare i niskiej jakości zdjęcia, a funkcja usuwania obiektów usunie niechcianych bohaterów drugiego planu. Poznaj na nowo fotografię mobilną z nowymi smartfonami z serii Samsung Galaxy A.

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G obsługują do czterech generacji aktualizacji One UI i Android OS oraz do pięciu lat aktualizacji zabezpieczeń.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
TOP 3 kierunki na wakacje 2023 – gdzie warto pojechać?
TOP 3 kierunki na wakacje 2023 – gdzie warto pojechać?
Planowanie wakacji to zawsze przyjemna sprawa, jednak wybór idealnego kierunku może być czasem wyzwaniem.
Jak ochronić tablet i telefon, by służyły przez lata?
Jak ochronić tablet i telefon, by służyły przez lata?
Czy Twój telefon często ląduje na podłodze, przez co musisz wymieniać go lub naprawiać kilka razy do roku? Zobacz, jak chronić telefon przed uszkodzeniami, by służył Ci latami.
Intercyza – co warto o niej wiedzieć?
Intercyza – co warto o niej wiedzieć?
Związek małżeński automatycznie łączy majątek dwóch osób. Można to jednak zmienić z pomocą umowy intercyzy. Czy jednak warto? Jakie są zalety takiego rozwiązania?
Ostatnie wpisy