Na czym nie oszczędzać, tworząc stronę www?
Biznes

Na czym nie oszczędzać, tworząc stronę www?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Obecnie strona www funkcjonuje jako wizytówka przedsiębiorstwa. Zadbaj o to, żeby w odpowiedni sposób reprezentowała Twoją firmę – podpowiadamy, na jakie aspekty w szczególności zwrócić uwagę. 

Ciekawy design strony

Dla wielu przedsiębiorstw strona internetowa stanowi podstawę biznesu, a także miejsce pierwszego kontaktu klienta z firmą. Wobec tego witryna firmy powinna wywoływać jak najlepsze pierwsze wrażenie oraz odzwierciedlać styl i charakter marki. Witryna stanowi ważny element identyfikacji wizualnej, narzędzie promocji firmy na rynku rodzimym i zagranicznym oraz źródło informacji na temat rozwoju czy dokonań marki. Warto zadbać o wyróżniającą się szatę graficzną strony, a także w kreatywny sposób przybliżyć klientom historię powstania firmy, tak aby wywołać w nich emocje, a nie jedynie przekazać suche dane.

Prosty dostęp do informacji

Przy tworzeniu witryny należy przemyśleć, kto ma stanowić jej grupę docelową i zastanowić się, jak najlepiej odpowiedzieć na jej potrzeby. Warto, aby strona www firmy informowała o założeniach marki, a także w możliwie jak najkrótszy i precyzyjny sposób przedstawiała ofertę i atuty proponowanych produktów lub usług. Klienci najczęściej szukają na stronie internetowej cennika usług oraz danych kontaktowych, dlatego warto je w jakiś sposób wyszczególnić w witrynie, np. stworzyć dla nich osobne zakładki lub umieścić w stopce strony. Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana witryna pozwala na intuicyjne przeglądanie zawartości i szybkie podjęcie decyzji. 

Serwer dedykowany i wsparcie techniczne 

Firmy rozwijające się chętnie wybierają serwery dedykowane ze względu na rozległą pamięć operacyjną, zwiększoną wydajność oraz możliwość dowolnego dostosowywania pracy serwera do indywidualnych potrzeb. Płatny serwer pozwala na zachowanie prywatności, zapewnia dobrą łączność, ochronę przed atakiem DDoS oraz całodobowe profesjonalne wsparcie techniczne. Zaawansowane usługi hostingowe są mniej narażone na błędy, techniczne problemy czy przeciążenia serwera, a przy tym pozwalają użytkownikowi na dużą swobodę. Hosting tego rodzaju, dzięki dużej pamięci dyskowej, sprawdzi się dla firm prowadzących m.in. serwisy społecznościowe, telewizję online, portal z wiadomościami czy rozbudowany sklep internetowy. Osobną kategorię stanowi hosting gier zaprojektowany dla profesjonalnych graczy czy hostingi współdzielone, które są przeznaczone dla małych firm i stron z niewielką ilością odwiedzin.

Fot.: Markus Spiske/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dane osobowe a bezpieczeństwo w sieci – jak je chronić?
Dane osobowe a bezpieczeństwo w sieci – jak je chronić?
Internet stał się integralną częścią naszego codziennego życia, a wiele danych osobowych i finansowych jest przetwarzanych i przechowywanych w sieci. Dlatego tak ważne jest, aby chronić swoje urządzenia przed niebezpiecznymi atakami i włamaniami hakerów. Jednym ze sposobów ochrony danych osobowych jest stosowanie silnych haseł oraz oprogramowania antywirusowego.
Galaxy A34 5G – solidny telefon dla seniora i nie tylko
Galaxy A34 5G – solidny telefon dla seniora i nie tylko
Szukasz niezawodnego smartfona z dużym wyświetlaczem i wytrzymałą baterią? Świetnie trafiłeś! Galaxy A34 5G to telefon, który trafi w gusta zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników.
Obrazy i plakaty w domu – jak je stylowo zaaranżować?
Obrazy i plakaty w domu – jak je stylowo zaaranżować?
Zastanawiasz się nad zakupem plakatu lub obrazu? Nie wiesz, co powinny przedstawiać lub gdzie umieścić je na ścianie? W takim razie zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika.
Ostatnie wpisy