Jaka karta pamięci do smartfona? Warto wybrać 512 GB?
Lifestyle

Jaka karta pamięci do smartfona? Warto wybrać 512 GB?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wielu użytkowników może uznać kartę pamięci microSD o pojemności 512 GB za przesadę, ale zapas przestrzeni na dane może paradoksalnie odkryć przed posiadaczem smartfona jego nieznane dotąd możliwości. Urządzenie do pracy, gier, a może przenośne kino? 

Są dwa podstawowe typy użytkowników smartfonów. Pierwszy z nich jest w stanie zapełnić nawet 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej w smartfonie w mgnieniu oka. Wystarczy instalacja kilku gier, pobranie kilku filmów lub płyt z ulubioną muzyką. Drugi typ użytkowników nawet po wielu miesiącach korzystania ze swojego smartfona nie są w stanie zapełnić nawet połowy dostępnej przestrzeni. Nie chcą? A może nie wiedzą, jaki potencjał brzmi w ich telefonie? Być może pojemna karta pamięci będzie odpowiednim rozwiązaniem dla obu tych grup? Dlaczego?

Jaka karta pamięci do smartfona? Jak największa!

Odkąd smartfony przestały być tylko i wyłącznie urządzeniami do dzwonienia, użytkownicy znaleźli dla nich mnóstwo zastosowań. Ci bardziej świadomi możliwości ich urządzeń wykorzystują je na wiele sposobów – od mobilnego studia fotograficznego oraz wideo, po przenośną konsolę do gier. Oczywiście wiąże się z tym generowanie, magazynowanie i kopiowanie ogromnych ilości danych. Z drugiej strony są tacy, którzy ze smartfona korzystają tak, jak kiedyś korzystali ze zwykłego telefonu i nawet 32 GB pamięci wbudowanej im wystarczy. Najwyższy czas zerwać z tymi przyzwyczajeniami, wyposażyć się w dużą kartę pamięci microSD 512 GB i odkryć potencjał swojego smartfona. 

Niektórzy w swoim smartfonie mieszczą swoją pracę, rozrywkę, kontakt z rodziną i znajomymi, a urządzenie traktują na równi np. z komputerem lub aparatem fotograficznym. Czy to takie trudne? Nie! Niektórzy po prostu nie wiedzą, że ich smartfon ma takie możliwości, a czasami wystarczy niewiele, aby „złapać bakcyla” i zacząć np. bardzo często oglądać filmy lub grać w gry. Wystarczy odpowiedni zapas przestrzeni na najróżniejsze treści. Ale czy tylko pojemność karty pamięci jest ważna? Nie do końca!

Pojemna, ale i szybka karta pamięci microSD!

Szukający maksymalnej wydajności, pojemności i bezkompromisowych możliwości, powinni zwrócić uwagę na model Samsung PRO Plus dostępny w wariantach o pojemności 128, 256 oraz 512 GB. Użytkownicy mogą liczyć na imponujące transfery danych – do 160 MB/s w odczycie i do 120 MB/s w zapisie – dzięki czemu instalacja nowych gier czy zapis filmów nawet w rozdzielczości 4K będzie sprawny i szybki. Jeśli komuś zależy przede wszystkim na pojemności i planuje przechowywać dużą ilość danych np. kilka sezonów ulubionego serialu na wiele godzin sensów w drodze do pracy, ciekawą propozycją będą karty pamięci microSD z serii EVO Plus. Karty z tej linii są dostępne w wersjach o pojemności 64, 128, 256 a nawet 512 GB, a szybkość trensferu to nawet 130 MB/s. Poznaj swój smartfon na nowo po rozszerzeniu jego pamięci o dodatkową kartę microSD!

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tworzenie idealnego CV nigdy nie było tak proste – Kreator CV
Tworzenie idealnego CV nigdy nie było tak proste – Kreator CV
Wykorzystanie Kreatora CV to gwarancja profesjonalizmu i efektywności, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową, czy jesteś już doświadczonym specjalistą.
Co należy regularnie sprawdzać w zakładach przemysłowych?
Co należy regularnie sprawdzać w zakładach przemysłowych?
Jakie elementy w fabryce należy kontrolować regularnie, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji oraz strat dla zakładu? Podpowiadamy, co może być problematyczne na hali przemysłowej, i jak zapobiegać poważnym usterkom.
Co powinno znajdować się w szpitalach?
Co powinno znajdować się w szpitalach?
Zastanawiasz się, jakie produkty powinny stanowić wyposażenie szpitala i nowoczesnych gabinetów rehabilitacyjnych? Sprawdź, co ułatwia pracę personelu medycznego i stanowi ochronę przed SARS-Cov-2.
Ostatnie wpisy