Nowa wersja składanego smartfona Samsung Galaxy Z Flip 5G
Sztuka & design

Nowa wersja składanego smartfona Samsung Galaxy Z Flip 5G

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Będzie między innymi obsługiwać sieć 5G. Wyposażono ją również w lepszy procesor. Sprzedaż nowej wersji na niektórych rynkach rozpoczęła się 7 sierpnia. 

Design i składany ekran nie różnią się od wersji Galaxy Z Flip zaprezentowanej w lutym.  Kilka miesięcy pozwoliło jednak, aby przygotować ulepszenia i wprowadzić je na niektóre rynki. Podstawową różnicą jest mocny procesor Snapdragon 865 Plus. Wyposażono go w modem odbierający sieć 5G. 

Pozostaje na wyposażenie ekran AMOLED o przekątnej liczącej sobie 6.7 cala. Na wyposażeniu znajdzie się również podwójny aparat główny wyposażony w szerokokątny obiektyw i drugi, ultraszerokokątny. Oba otrzymały matryce 12 Mpix. Jest również optyczna stabilizacja obrazu. Samsung Galaxy Z Flip 5G charakteryzuje również 8 GB RAM i 256 GB przeznaczone na przechowywanie danych. W USA koszt telefonu ma wynieść 1499,99 USD.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wypoczynek nad polskim morzem – co koniecznie musisz zabrać?
Wypoczynek nad polskim morzem – co koniecznie musisz zabrać?
O pogodzie nad polskim morzem w okresie wakacyjnym krążą już legendy. Nie wzięły się jednak znikąd… Trafić na kilka dni […]
Do czego służą certyfikaty ISO?
Do czego służą certyfikaty ISO?
Certyfikaty ISO (International Organization for Standardization) to dokumenty potwierdzające, że przedsiębiorstwo lub organizacja spełnia określone standardy jakości, środowiskowe lub bezpieczeństwa. ISO jest międzynarodową organizacją non-profit, której celem jest rozwijanie standardów i promowanie jakości, wydajności, bezpieczeństwa i innowacyjności w różnych branżach.
Energia słoneczna — jakie ma zalety?
Energia słoneczna — jakie ma zalety?
Zastanawiasz się nad zakupem instalacji fotowoltaicznej? Poznaj jej zalety.
Ostatnie wpisy