Strona główna » Redakcja

Redakcja

Luksusowe gadżety, najnowsze trendy i smart rozwiązania to nasz świat. Na intely.pl otrzymasz to wszystko w najlepszym wydaniu. Powiemy Ci, co dzieje się w elektronice i co nowego warto zobaczyć. Z nami rozwiniesz swój biznes oraz odkryjesz pasje – stawiamy wyłącznie na najlepsze rozwiązania i wysoką jakość!

Zapraszamy do intely.pl, miejsca, w którym znajdziesz nietuzinkowe, prestiżowe rozwiązania oraz wyjątkowe inspiracje. Nowoczesny styl życia nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Jakub Błoszyk

Pan Gadżet, który nie wyobraża sobie życia bez najnowszych rozwiązań technologicznych. Mieszka w inteligentnym domu i pisze o inteligentnych rozwiązaniach, z których na co dzień korzysta.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski

Nowinki ze świata technologii nie są mu obce, fan prawdziwych „perełek” na rynku urządzeń elektronicznych. Uwielbia w przystępny sposób przekazywać ciekawostki na temat najnowszego sprzętu czytelnikom.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Redaktor i doktorant, który z zaciekawieniem przygląda się temu, jak nowinki techniczne zmieniają życie jego i innych. Docenia zwłaszcza to, że nowoczesna elektronika pozwala na lepsze wykorzystanie czasu w trakcie codziennych i prozaicznych czynności. Fan książek, miłośnik zwierząt i stylu less waste.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Doświadczona autorka tekstów, która nowoczesną technologię wykorzystuje do pisania, kręcenia i montowania filmów, a także nagrywania muzyki. Dużo podróżuje i fascynuje ją fotografia. Jest także miłośniczką natury i filologiem.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Dziennikarz technologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Fan gier symulacyjnych oraz miłośnik filmów akcji. Tworzył dla takich portali jak KomputerŚwiat, PCLab czy Tabletowo.

Zobacz wpisy autora

Robert Grześkowiak

Student filologii polskiej o doświadczeniu dziennikarskim i copywriterskim. Interesuje się nowinkami z dziedziny high tech. Wolny czas poświęca na lekturę powieści science-fiction i reportaży.

Zobacz wpisy autora

Tomasz Kominiarek

Rozwiązania, które czynią życie bardziej komfortowe, są dla niego bardzo ważne. Lubi szukać nowinek technologicznych i wcielać je w życie. W wolnym czasie uwielbia majsterkować i jeździć motocyklem.

Zobacz wpisy autora