Samsung Galaxy A: Niesamowite wrażenia mobilne dla wszystkich użytkowników!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Seria smartfonów Samsung Galaxy A dostarcza kompletny pakiet najnowszych innowacji Galaxy, oferując rewelacyjne wrażenia mobilne z technologią 5G włącznie w doskonałej cenie. Zasilana zupełnie nowym procesorem, w połączeniu z charakterystycznym aparatem Galaxy ze sztuczną inteligencją, rozległym i płynnym wyświetlaczem oraz nawet dwudniową żywotnością baterii, nowa seria Galaxy A zapewni niesamowite doznania każdemu użytkownikowi.

Zaawansowane Samsung Galaxy A53 5G i A33 5G

Nowe modele z serii Galaxy A z 5G oferują świetną łączność ze światem, bardzo dobry zasięg w każdych warunkach, wysoki poziom zabezpieczeń, stylową i smukłą konstrukcję i zaawansowane połączone doświadczenia z codziennej eksploatacji. Ponadto oba urządzenia obsługują ciągłe aktualizacje One UI i systemu operacyjnego Android oraz aktualizacje zabezpieczeń, aby zapewnić, że wrażenia mobilne użytkowników są zawsze niesamowite[1].

Niesamowite zdjęcia w każdej sytuacji z serią Samsung Galaxy A!

Niezależnie od tego, czy tworzysz treści, czy dzielisz się nimi ze znajomymi, Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferują zaawansowane wrażenia z aparatu na wyższym poziomie. Oba urządzenia są wyposażone w mnóstwo potężnych i zabawnych funkcji z serii Galaxy S. System czterech kamer w Galaxy A53 5G jest wyposażony w 64-megapikselową kamerę OIS z technologią VDIS, która za każdym razem robi ostre i stabilne zdjęcia. Tymczasem przedni aparat o wysokiej rozdzielczości 32 MP zapewnia wspaniałe selfie i wyraźny obraz podczas rozmów wideo.

Dzięki zupełnie nowemu procesorowi 5 nm, innowacyjna kamera z nowej serii Galaxy A ze sztuczną inteligencją sprawia, że ​​każdy obraz wygląda dobrze— nawet przy słabym oświetleniu. Ulepszony tryb nocny automatycznie syntetyzuje do 12 obrazów jednocześnie, dzięki czemu zdjęcia nocne są jasne i mają mniej szumów. Podczas nagrywania wideo w słabym oświetleniu liczba klatek na sekundę w serii Galaxy A jest automatycznie dostosowywana, aby tworzyć jasne, wyraźne filmy. Mało?

Ulepszony tryb portretowy dokładniej rejestruje głębię i kontury obiektów dzięki dwóm aparatom i zaawansowanej sztucznej inteligencji. Dodatkowo Photo Remaster tchnie nowe życie w stare i niskiej jakości zdjęcia, a funkcja usuwania obiektów usunie niechcianych bohaterów drugiego planu. Poznaj na nowo fotografię mobilną z nowymi smartfonami z serii Samsung Galaxy A.

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G obsługują do czterech generacji aktualizacji One UI i Android OS oraz do pięciu lat aktualizacji zabezpieczeń.

Grafika: materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.