Stół do bilardu od Bugatti – dlaczego jest taki drogi?

Firma Bugatti słynie z najdroższych samochodów na świecie oraz nowinek technologicznych. Teraz producent postanowił stworzyć najdroższe na świecie stoły do bilardu.

Francuska spółka, dotychczas związana z motoryzacją, wkracza w nowe regiony i znów zachwyca. Stół oferowany przez Bugatti wyróżnia się nie tylko modnym, nowoczesnym wyglądem, ale także – jak to u Bugatti – rozwiązaniami technicznymi. Na żadnym innym stole nie będzie można równie przyjemnie zagrać partyjki, co na tym.

Nowinki

Dzięki współpracy z firmą IXO wyposażono go w żyroskopowe sensory, które sprawiają, że stół, jeżeli tylko straci idealną równość, natychmiast automatycznie wyrówna poziom. Czas reakcji to zaledwie 5 milisekund. Wyrównanie odbywa się poprzez zmechanizowane i samodzielne podwyższanie bądź obniżanie poszczególnych nóg stołu. 

Białe kruki

Bugatti słynie z wypuszczania tylko niewielkiej liczby egzemplarzy. W tym przypadku mamy zadeklarowane powstanie zaledwie 13 stołów bilardowych z tytanu, aluminium oraz włókna węglowego. Całość będzie kosztować blisko 250 tysięcy euro.

Zdj. główne: Steve Mushero/unsplash.com

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.